Programtábla

 

Szeptember 9., csütörtök
Budapest Tüzér utca 9-11
10:00-18:00 Rajtcsomagátvétel minden induló részére, személyes nevezés
Szeptember 10., péntek
Budapest Tüzér utca 9-11
10:00-18:00 Rajtcsomagátvétel minden induló részére, személyes nevezés
Szeptember 11., szombat
Balatonkenese Vak Bottyán strand
8:00 Versenyközpont és expo nyitás, személyes nevezés
9:00 REGIO Kölyök Körök Családi futam rajt
9:20 REGIO Kölyök Körök 6-8 évesek rajt
9:50 REGIO Kölyök Körök 9-11 évesek rajt
10:20 REGIO Kölyök Körök 12-14 évesek rajt
11:00 Mizuno Run felnőtt futamok bemelegítés
11:15 7 km 14 km és Félmaraton rajt
11:15:00-től REGIO Kölyök Körök Eredményhirdetések
12:30 7 Km eredményhirdetés
13:00 14 km eredményhirdetés
13:30 Félmaraton egyéni és váltóverseny eredményhirdetés
14:00 Utolsó szintidőn belüli félmartonos befutója, pályazárás
14:30 Versenyközpont zárása
15:00 Versenyközpont Nyitása Primavera Balatonman résztvevőknek
15:00- 20:00-ig Rajtcsomag felvétel és helyszíni nevezés
16:00-20:00-ig Tésztaparti minden indulónak
17:00-18:00-ig Kerékpáros pályabejárás Tóth Péter felvezetésével a kivezető szakaszon kb 14 kilométeres távon. Javasoljuk a részvételt minden indulónak
18:30 Technikai értekezlet és megnyitó a versenyközpontban
20:00 Versenyközpont zárása
Szeptember 12., vasárnap
6:00-7:30-ig Iron és Special táv “Special Bag ” leadása a depó bejáratnál
6:00- 7:00-ig Iron és Special és Rövid táv rajtcsomagfelvétel
6:00- 7:30-ig Bedepózás Iron, Special és Rövidtáv indulóknak
7:00- 10:00-ig Középtáv rajtcsomagfelvétel
7:30-tól -7:50-ig Chek in az Iron, special és rövid táv indulóknak
7:30-tól 8:05-ig Bemelegítés a vízben az Iron, special és rövid táv indulóknak
8:15 RAJT Iron, special és rövid táv indulóknak
9:30-11:00-ig Bedepózás Középtáv indulóknak
11:00-tól 11:50-ig Chek in a közép táv indulóknak
11:20-tól 11:50-ig Bemelegítés a vízben a közép táv indulóknak
12:00 RAJT a közép táv indulóknak
10:30-tól Rövid táv célbaérkezések
13:00 Rövid táv eredményhirdetés
13:15-től Kidepózás a rövid és special távos versenyzőknek
13:30-tól Special táv célbaérkezések
16:00-tól Közép táv célbaérkezések
16:45-től Iron táv célbaérkezések
17:00-tól Kidepózás a közép és IRON távos versenyzőknek
12:00- 24:00-ig Gulyásparti minden indulónak
18:00 Közép és Special táv eredményhirdetés
21:00-tól -24:00-ig Iron táv eredményhirdetés
0:15 Utolsó Iron táv szintidőn belül befutó köszöntése
0:30 Versenyközpont zárása
Szervező a programváltoztatás jogát fenntartja!

 

Menü